Bydlení

Jak docílit útulné a efektivní domácnosti?

více v článku...

Jestli-že chcete mít svou domácnost vychytanou do posledního detailu, bude dobré, když se zaměříte i na malé drobnosti, které vám usnadní život. Na následujících řádcích vám dáme užitečné rady a tipy na to, jak to udělat, abychom si zpříjemnili chvíle v našem domově na maximum. Čtěte a inspirujte se!

Jaké osvětlení a barvy bude dobré využít v interiéru?

Abychom se v naší domácnosti cítili příjemně, bude to chtít i promyšlené rozmístění barev v našem interiéru. K navození dobré atmosféry pak slouží i světla a lampy. Co se týče barev, pravidla jsou následující. Disponujete-li pouze malým prostorem a menšími pokojíky, bude dobré, když se zaměříte na světlé barvy. Ty totiž prostor opticky rozšíří a dodají mu vzdušnost. Máte-li naopak větší vilku, můžete sáhnout i po tmavších odstínech nebo dokonce po tapetách. Důležité je také to, jaká použijeme světla v místnostech. Do větších pokojů oceníte stojací lampy, které dokáží vrhat příjemné tlumené světlo. Na nočním stolku by pak neměla chybět ani malá lampa, která poslouží před spaním a během noci. Malé stolní lampy jsou velmi praktické. Do kuchyně se pak skvěle hodí tzv. bodová světla, která rozsvítí každý pokoj. Máte-li rádi starou dobrou klasiku, můžete zvolit i retro lampy. Ty vás okouzlí svým originálním a často velmi propracovaným designem.         

Jaké domácí spotřebiče zařadit do našeho domova, abychom ve finále ušetřili naše peníze i čas?

Chcete-li ušetřit mnoho sil, bude dobré, když si do své domácnosti pořídíte i moderní domácí spotřebiče. Nemusí se jednat zrovna o nejaktuálnější modely na trhu. V dnešní době se dají kvalitní spotřebiče do domácnosti pořídit již za velmi příznivou cenu. Alfa a omega každé domácnosti je vysavač. Zaměřte se zejména na kousky s dobrým výkonem. Využít můžete tyčový model na baterie, který vám bude vždy při ruce. Pro zefektivnění úklidu pak můžete sáhnout i po kvalitní pračce, sušičce a myčce. Ty vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat svým přátelům nebo rodině. V neposlední řadě si pak hospodyňky chválí i univerzální roboty do kuchyně. Ty dokážou nejen sekat, ale i krájet a mixovat. Chcete-li udělat něco málo pro vaše zdraví, zkuste se poohlédnout po kvalitní horkovzdušné fritéze. Ta se stala opravdovým trhákem.                                          

Related posts

Dřevěné konferenční stolky z masivu jako stavební kámen celé pracovny či obývacího pokoje

svet zeny

Dveřní systém Muteo již podruhé boduje v Německu

admin

Kde půjčí problémovému žadateli?

svet zeny