Bydlení

Vyberte si křeslo ušák dle své libosti

Kus nábytku, na kterém si pohovíte přímo na jedničku, ať už vážíte nebo měříte kolik chcete. Skutečně, křeslo ušák má své nezaměnitelné kouzlo, které okouzlilo celé generace a rozhodně nepatří jen do domovů důchodců! Klasika, která skutečně nikdy nezemře – tolik retro do obýváku je přece vítáno, že? Přeci není důvod, nad podobným kouskem nepřemýšlet, nabízí se například i speciální houpací varianta. A jistě, taburet také nechybí, u některých vybraných modelů! 

Podnožka neboli taburet? Tak ten vás zaručeně dostane

Křeslo ušák má mnoho výhod, kromě toho, že se do něj svalíte doslova jako do císařského trůnu a budete si užívat pohodlí jako osvícený vladař, je tu navíc i taburet (někdy také nazývaný počeštěle podnožka). Nabízí se i křeslo, jež přináší možnost se trošku pohoupat – stylově, doslova a do písmene v duchu devatenáctého věku. Nebojte se trochu experimentovat, na trhu se objevilo třeba i ratanové křeslo ve stylu tradičního ušáku, spojte proto ověřený model s materiálem, jemuž patří snad i daleká budoucnost…

O nosnost se určitě bát nemusíte, ve většině případů je totiž výrazně nad 100 kilogramů, takže nezáleží na tom, kolik vlastně vážíte. Křeslo ušák je pohodlné pro všechny, opravdu prakticky bez rozdílu. Bytelná dřevěná konstrukce takového ušáka snese hodně, ale když se do ní jen pohodlně svalíte a budete se dívat na televizi nebo si třeba číst další román v řadě, vydrží vám křeslo dozajista doslova celé věky. Teď už si jen vybrat, kam ho vlastně umístit? Doma se mu bude líbit všude, nejvíce ale asi v koutu obývacího pokoje, nedaleko TV a osvětlení. Samozřejmě, i na chatu se určitě výborně hodí! Tak si užijte relaxaci na maximum a vypravte se tu klidně i do říše snů, vždyť v ušáku si můžete dělat, co vás jen napadne.

Related posts

K Vánocům novou dětskou sestavu do pokojíčku

admin

Díky správné péči o svou nemovitost jí můžete značně prodloužit životnost

svet zeny

Přemýšlíte také o eleganci v podobě designové lampy?

admin

Leave a Comment