Bydlení Nemovitosti

Natíráme fasády novostaveb i historických budov

Není neobvyklé, že nově postavené domy jsou často bez fasádní malby / nátěru. Nátěr však neslouží pouze jako třešnička na dortu oné nemovitosti, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nátěry fasád jsou důležité také proto, že představují ochrannou vrstvu na domě a představují jakýsi ochranný film, který zabrání pronikání vody dovnitř a tepla ven. Dále je nátěr fasády prospěšný pro snížení výskytu plísní, hub nebo řas. V neposlední řadě je nutno zmínit velmi důležitou schopnost fasádních nátěrů, kterou je také paropropustnost, tedy schopnost prostupu vodních par. Kde poptat služby nátěru fasád a prodloužit tak životnost nemovitosti?

Poptávejte u profesionálů z oboru

Společnost Nátěry KBN se ne trhu pohybuje již hezkou řádku let a proto vám mohou zaručit profesionální služby v oblasti nátěru fasád, které provádí tým sehraných kvalitních pracovníků. Pro nátěry používají pouze osvědčené a vyzkoušené barvy (například barvu od firmy Caperol s 12letou zárukou) s paropropustností, která je vhodná pro použití ve vnějších podmínkách. Fasáda pak ve výsledku propustí vlhkost ven, aby se nehromadila ve stěnách a nezpůsobila nevratné poškození stěn.

Silikátové nátěry

Nátěry fasád nejsou potřeba pouze u novostaveb, ale také u historických památek, kostelů nebo například radnic. Pro tyto účely dokáže KBN pracovat se silikátovými nátěry, které jsou pro své vlastnosti vhodné právě pro starší budovy.

Silikátové nátěry jsou složeny z vodního skla a minerálních pigmentů, jejichž smícháním vzniká silikátový nátěr. Po jeho zaschnutí vzniká pevná vazba s minerálním podkladem, která zaručuje dlouhou životnost a tím i vysokou ochranu daného objektu.

Výhody spolupráce s KBN

Neváhejte a poptejte služby u společnosti KBN, která zaručuje díky dlouholetým zkušenostem kvalitní výsledek, díky dobrému vybavení rychlost, záruku na barvy, bezpečnost a v neposlední řadě také pojištění, kterým disponují pro případ jakýchkoliv škod v průběhu nátěru vaší fasády.

Related posts

Co musíte udělat po koupi nové nemovitosti, abyste měli vše v pořádku?

admin

Proč se vyplatí investovat do moderní koupelny?

admin

Změnou dodavatele energií můžete výrazně ušetřit. Jak na to?

svet zeny

Leave a Comment