Bydlení

Znáte kvalitní plechové střechy SATJAM? Spokojeni budete i s jejich vzhledem a cenou

Pokud vybíráte novou střechu, je nutné, aby se vám nejen líbila, ale aby také odpovídala vašim představám o kvalitě, měla vysokou odolnost vůči UV, rozmarům počasí, nebyla příliš těžká a znamenala maximální odolnost vůči zubu času celkově. Líbit by se vám mohly plechové střechy SATJAM, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů, jaké můžete sehnat.

více v článku...

Střechy i okapy na jednom místě

Společnost SATJAM je na našem trhu již od roku 1995, a za tu dobu ušla velký kus cesty. Ví, jaké střechy lidé poptávají, našla výborné dodavatele surovin, z nichž své kvalitní plechové střechy i okapy SATJAM vyrábí.

Kupříkladu plechové střechy můžete volit z hliníku nebo oceli. Hliníkové výrobní suroviny jsou dodávány od norské společnosti NORSK HYDRO, ocelové výrobní suroviny pak od nejvýznamnějších světových hutí.

Volit můžete střechy v mnoha barevných provedeních i tvarech, a tak dosáhnout dokonalého sladění s ostatními prvky na nemovitosti, bránou nebo třeba plotem a podobně. Střešní krytiny SATJAM získaly v roce 2004 jako první v ČR dokonce ocenění kvality Czech Made.

Bohatá nabídka ve správných stavebninách

Od věci není ani navštívit stavebniny Praha a podívat se na střešní plechové krytiny a mnohé okapy i příslušenství ke střechám na vlastní oči. Třeba zjistíte, že jste si konkrétní typ krytiny představovali jinak, než jaký ve skutečnosti je. Anebo že okapy, které se vám nepozdávaly, jsou dokonalé. Volit můžete pobočku stavebnin na Praze 9, Praze 10 nebo Praze 5.

Za zmínku jistě stojí i okapy LINDAB, které jsou vyráběny tradičním a osvědčeným partnerem v této oblasti. Jsou v porovnání s levnějšími alternativami lépe povrchově upraveny, vrstva je silnější a je nanesena před dalším zpracováním, nikoli až po něm. Tak se nestane, že by zůstal detail zboží nekvalitně povrchově upraven.

Více na stavinvest.cz.

Related posts

Kvalitní kamenná dlažba a obklad jsou evergreeny, které neztrácí na své kráse

svet zeny

Pomoc finančního poradce je cesta k výhodné hypotéce

svet zeny

3 tipy na oživení vašeho bydlení v industriálním stylu

admin