Bydlení

Markýzy proti dešti ochrání každou terasu i zahrádku. Vyberte si z nepřeberného množství vzhledů

Zajímáte se o možnosti, jak zastínit vaši terasu, zahrádku, ale také balkon nebo třeba zimní zahradu? Markýzy, které zastíní všechny tyhle prostory, ale i mnohé další, najdete na webových stránkách t-shade.cz. Jsou vyráběny na míru, získáte k nim pětiletou záruční lhůtu, látka je nejen designově povedená, ale i domyslně vyrobená, a tak má samočisticí efekt, podélné hermeticky uzavřené švy, pevnou konstrukci a je dokonalým doplňkem rodin i firem nejen pro letní dny.

Potěší vás rozmanitost i kvalita

Markýzy proti dešti jsou vám k dispozici v několika variantách. Jedná se o kazetové markýzy, markýzy bez kazety, markýzy pro zimní zahrady, samostojné markýzy a další. Pokud se podíváte do záložky „Realizace“, najdete spoustu inspirace, která vás může přivést k řešení, jež vám bude plně vyhovovat.

Mezi kazetovými markýzami je nejprodávanější model Markilux MX3,který je nyní k dostání se slevou 10%. Jde o subtilní hliníkovou kazetovou markýzu s čistými liniemi, kompaktností, elegancí a netradičním vzhledem. Unikátní barevné provedení ji skvěle okořeňuje. Nově je vám k dispozici i v exkluzivních designech Seleciton MX. Je ideální pro použití před sluncem, silnějším větrem i deštěm. Pořídit k ní si můžete i mnohé příslušenství, jako třeba dálkové ovládání, sluneční senzory, nebo světelné panely.

Markýzy proti dešti Markilux patří k těm nejluxusnějším. Konstrukční prvky markýz jsou odolné proti vodě, odtokové kanály a žlab v čelním profilu dokazují, že na déšť je při výrobě myšleno. U kazetových markýz jsou také ve spodní části kazety odtokové otvory pro případ, že se markýza zabalí mokrá a v kazetě se „vyždímá“.

Pokud chcete zastínění co nejdříve, podívejte se na markýzy skladem. Třeba si vyberete.

Více informací najdete na t-shade.cz.

Related posts

Předejděte problémům v domácnosti během zimy: nezapomeňte na toto

admin

Proč se vyplatí investovat do moderní koupelny?

admin

Hledáte kvalitní okna s neskutečně vysokou životností? Zvolte určitě hliníková okna

svet zeny