Tipy a trendy

Několik tipů, jak vyzdobit každou kuchyni

Zvažte několik jednoduchých tipů, jak udělat z každé kuchyně útulné místo, kde se vám bude dobře vařit i jíst.

1. Vyberte si motiv výzdoby. Vymyslete způsoby, jak doplnit stávající styl vaší kuchyně. Například staré přepravky na mléko dodávají retro kuchyni extra úložný prostor a nádech nostalgie. Rustikální nápisy a vintage kovové akcenty podtrhnou vzhled farmářské kuchyně.

2. Vytvořte kontrast. Při výběru kuchyňské výzdoby se snažte zahrnout kousky, které vyniknou oproti barvě vaší stěny. Bílá kuchyně poskytuje prázdnou břidlici, aby barevná výzdoba zazářila, zatímco tmavé kuchyňské stěny poskytují dokonalé pozadí pro světlé, bílé keramické kusy a umělecká díla v bílých rámech.

3. Nainstalujte otevřené police. Pokud vaše kuchyně nemá horní skříňky nebo pokud se jich chcete zbavit, nainstalujte místo nich otevřené police. Kuchyňské police jsou ideální pro vystavení talířů, skleněného nádobí a kanystrů s jídlem.

4. Omezte nepořádek. Příliš mnoho věcí na stěnách a nad skříňkami může způsobit, že malá kuchyň bude ještě menší. Pokud pracujete s malým prostorem, zvolte minimalistický dekor nebo soudržná úložná řešení.

5. Stěny také utvářejí celkový dojem z kuchyně. Investujte do veselých barev jako námořnická modrá, indigo, tmavě zelená atd. Odvažte se pohrát si se dvěma odstíny, které se spojí s novými detaily vaší kuchyně a dodají jí potřebný nádech. Pokud chcete, tapety jsou také velmi okouzlující a praktické. Jsou dostupné v mnoha dekorech a lze je použít na jakýkoliv povrch. Můžete dokonce vsadit na potisky pouze na zeď, protože i ony přinesou zásadní rozdíl.

5. Udělejte pořádek v kuchyni. Potraviny, nádobí, hrnce a mnoho dalšího musí v kuchyni najít místo. Výsledkem je často chaos, který je zároveň nepraktický a neatraktivní. Kuchyňské náčiní je vždy po ruce, když je zavěšeno na nástěnnou lištu, a jednotné úložné boxy zprostředkovávají pocit klidu. S dobrou organizací je snadné, aby vaše kuchyně vypadala krásně. Kuchyně by rozhodně neměla zůstávat sterilní místností. Můžete ji oživit nálepkami, magnety na lednici, nebo oblíbenými plecháčky. Mísou plnou ovoce také nic nepokazíte.

6. Přidejte do kuchyně život a funkčnost. Můžete použít předměty, které by normálně šly do úložných prostorů, jako jsou hrnce, lahve, prkénka a další kuchyňské předměty k výzdobě kuchyně s nízkým rozpočtem. Kromě toho, že budete recyklovat a neplýtvat materiálem, můžete svou kuchyni udělat mnohem organizovanější a kreativnější. Z lahví vína nebo džusu se mohou stát krásné květinové vázy. Stačí odstranit etikety a vybrat ty nejrozmanitější lahve, abyste vytvořili sadu.

7. Vsaďte na ozdobné látky. Další možností, jak si vyzdobit kuchyň a utratit málo, je vsadit na látky. Mohou zakrýt hrnce a lahve a přeměnit je v dekorativní předmět. Pokud máte rádi kuchyni ve stylu venkovského domu, záclony jsou skvělou volbou. Najdete u nás látky nejrůznějších barev a potisků, které se hodí ke všemu. Kuchyni oživí také polštáře s vtipným potiskem přesně podle vašeho vkusu.

Jako každé místo ve vašem bytě nebo domě, je i kuchyně krásná, velmi důležitá, protože je to jedno z nejfrekventovanějších míst. Někdy malé změny znamenají velký rozdíl.

Related posts

Látkové nebo kožené křeslo?

admin

Postele z masívu od kvalitního českého výrobce

admin

Povinné ručení pro naše mazlíčky

admin

Leave a Comment