Bydlení Novinky ze světa bydlení Tipy a trendy

Obývací pokoj jako klenot domácnosti

více v článku...

Obývací pokoj je místem v domácnosti, kde trávíme spoustu času. Chceme zde relaxovat, sledovat filmy, hrát hry s dětmi anebo si jen povídat s partnerem po náročném dni předtím, než zalehneme do peřin. Abychom se však v obývacím pokoji cítili dobře, je potřeba jej vybavit. Pro většinu lidí je nezbytností pohovka, shodnete se v tomto názoru s námi?

Dominanta obývacího pokoje

Jste větší nebo menší rodina? Zvete do své domácnosti rádi partu přátel a pořádáte různé sedánky? Přizpůsobte tomu výběr své pohovky. Internetový obchod Nábytek v Kostce jich nabízí mnoho, stačí si mezi nimi jen vybrat.

Dáte přednost královsky modré pohovce, anebo vás spíše okouzlí neutrální šedá nebo béžová? Potřebujete, aby byla vaše pohovka rozkládací a s úložným prostorem? To vše v nabídce najdete. Pohovku můžete dále doplnit o pohodlná křesla, která můžete mimo jiné umístit také do čtecího koutku.

Pro milovníky četby

Pokud čtete rádi a četba je jednou z forem vašeho odpočinku, pak se v obývacím pokoji musí nacházet prostorná knihovna, ve které knihy naleznou svůj domov. Učaruje vás dřevěná komoda? Svým minimalistickým vzhledem zapadne do každého obýváku. Sestává ze čtyřech polic, které jsou dostatečně vysoké na to, aby se do nich vešly i vyšší knihy. Je vyrobena z masivního borovicového dřeva, bílý nátěr ji činí velmi elegantní.

Doplňky v podobě svítidel

Svou domácnost můžete povznést na úplně jinou úroveň, a to prostřednictvím svítidel, které dokáží dodat krásnou atmosféru především v zimě, kdy se brzy stmívá a my se v práci netěšíme na nic jiného, než až se za námi zabouchnou dveře a na nás dýchne teplo domova. To se pak chce uvařit si šálek dobrého čaje, rozsvítit stojací lampu vhodnou ke čtení a zachumlat se do teploučké deky.

Vybírejte i další vybavení do obývacího pokoje v internetovém obchodě Nábytek v Kostce. Kvalitou dřeva i jeho zpracování budete příjemně překvapeni.

Related posts

Zahradí nábytek, který odolá i náporu nepříznivého počasí

svet zeny

Kancelář může být plná zeleně – proč vlastně ne?

admin

Kdy využít v domácnosti instalatérské služby?

svet zeny

Leave a Comment