Novinky ze světa bydlení Tipy a trendy

Po Evropě za krátký čas

Obchodní cesty, kdy křižujete během týdne Evropu jsou vyčerpávající, namáhavé a časově náročné. Z důvodu různých letů, přestupů a čekání strávíte několikanásobně více času na cestách než při obchodních jednáních. Domníváte se, že není možné takovou cestu naplánovat lépe? Omyl. Je tu privátní aerotaxi. Vezme vás, kam budete potřebovat a za dva dny stihnete třeba i týdenní úkoly.

více v článku...

Nečekejte na letištích

Doba letu je 45 minut, přesto při cestě na letiště, čekání a následném přistání strávíte cestováním 6 hodin? Ano, taková situace není výjimečná. Co všechno byste za 6 hodin mohli stihnout? Jak příjemné by to bylo nezdržovat se na letištích? To vám ukáže aerotaxi Praha. Dopraví vás na významné události nebo bude vaším společníkem při obchodních cestách. Počká na místě určení a během jednoho dne stihnete navštívit více měst než při dopravě letadlem.

Komfortní kabina moderního stroje přepraví 3 cestující, proto je pronájem vrtulníku ideální na obchodní cesty nebo na privátní přepravu rodinných členů.

Aerotaxi ceník

Příznivá je i cena přepravy. Stačí sdělit destinaci a obratem získáte podrobnou a konečnou kalkulaci vašeho letu. Nemusíte dlouhé týdny předem čekat na koupi letenky. Aerotaxík je vám k dispozici během pár krátkých chvil. Nebudou vám účtovány žádné poplatky navíc, v základní ceně se náklady na přepravu počítají podle doby letu. Hodinový let vás bude stát méně než deset tisíc korun. Vrtulník poletí rychlostí asi dvě stě kilometrů za hodinu, včas se dostanete na místo určení.

Pohodlný dopravní prostředek

Vrtulník Robinson R44 je moderním strojem a nemá vysoké nároky na přistávací plochu. Se souhlasem vlastníka pozemku může přistávat i na soukromém pozemku. Vyzkoušejte si pohodlí privátního letu. Vaše příští pracovní cesta už nebude znamenat žádné zdržení.

Related posts

Postele z masivu pro klidný spánek

admin

Tipy jak se vyspat v letním vedru – Matrace Best

admin

Jaké jsou výhody plechové střechy?

admin

Leave a Comment