Nemovitosti

Potřebujete pomoci s pronájmem vašeho bytu?

Pronájem bytu se stal v poslední době velice lukrativní činností, ze které vám mohou plynout velice slušné zisky. Druhou podstatnou výhodou je skvělé zhodnocení a uložení vašich financí, neboť peníze uložené v nemovitostech prakticky neztrácejí na hodnotě. Pro někoho je však pronájem bytu velice komplikovanou záležitostí, a proto vyhledávají pomoc odborníků.

více v článku...

Proč si nechat spravovat byt?

Profesionální správa bytu se o vaši nemovitost postará se vším všudy. Optimalizuje vaše příjmy a díky ní budete dosahovat daleko vyšších zisků z pronájmu. Proškolení zaměstnanci se postarají o správnou propagaci, díky které se klienti pohrnou. Po každém z nich navíc proběhne úklid a kontrola bytu, zda je všechno v pořádku. Specializovaná společnost se postará i o drobné opravy a úpravy, takže se nemusíte opravdu vůbec o nic starat.

Kolik to bude stát?

Hlavní otázkou pro každého pronajímatele bude otázka ceny, tedy kolik bude měsíčně platit za profesionální správu svého bytu. Tyto ceny jsou pochopitelně velmi individuální a závisí především na požadavcích majitele a dispozicích konkrétní nemovitosti. Tento výdaj však můžete zjistit velice jednoduše a to pomocí kalkulace správy Airbnb. Vyplníte jednoduchý formulář obsahující základní informace o vás a vašem apartmánu a hned víte, kolik zaplatíte.

Jak stanovit správnou výši nájmu?

Většina pronajímatelů však ztroskotá na tom, že nedokáží stanovit výši nájmu. Správné stanovení ceny za pronájem bytu ale není tak složité, jak by se mohlo zdát, tedy pokud budete dodržovat určitá pravidla. Ceny musíte v první řadě aktualizovat v závislosti na aktuální poptávce. Vyplatí se tedy sledovat konkurenci a podle ní své ceny měnit. Dalším faktorem je sezónnost, kdy jsou pochopitelně ceny v hlavní turistické sezóně několikanásobně vyšší než jindy.

Pokud pronajímáte byt, určitě se vám vyplatí využít služby speciálizované společnosti. Jejich nesporné výhody převyšují jen malé nevýhody.

Related posts

Na venkovní žaluzie je dobré myslet už ve stadiu projektu

admin

Větrací přístroje nové generace nejsou vidět ani slyšet. Přesto o nich budete vědět

admin

Vše, co potřebujete vědět před prodejem vaší nemovitosti

admin

Leave a Comment