Zahrada

Svahové systémy vhodné na zahradu

Přemýšlíte čím ozvláštnit vaši zahradu. Chtěli byste najít nevšední uplatnění pro vaše trvalky, květiny do skalky, nebo třeba pnoucí rostliny, stále ale hledáte tu nejlepší a nejoriginálnější variantu řešení. Jednou z možností, která se řadí k těm skutečně oblíbeným, je tzv. svahový systém. Za pomoci našich svahových tvárnic, které nabízíme v různě barevných variantách, si můžete libovolně, zcela podle vaší fantazie sestavit svojí vlastní plochu, která bude nejen estetická, ale také účelná. Svahovky mohou mít hladký povrch nebo hrubý vzor, jejich rohy mohou být zaoblené, jsou velmi odolné a pevné, vzdorují UV záření i posypových solím, mrazuvzdornost je jejich dalším kladem. Jsou dostupné v několika barevných variacích, od sytě červené, po šedou nebo okrovou.

Svahový systém

více v článku...

Svahové systémy, obrubníky, krajníky a žlaby

Svahové systémy jsou moderním řešení pro každou zahradu. Nezáleží na tom, zda máte prostoru k tomuto využití mnoho nebo spíše méně. S našimi tvarovkami si přizpůsobíte velikost, barvu, výsledný tvar i dojem. Inspirace je k nalezení třeba v našich katalozích nebo přímo na našich webových stránkách. Obecně se však svahovky hodí nejen do zahrad, ale také parků, okrasných ploch, můžete jimi zpevnit svahy, jsou skutečně efektní pro ukončení záhonů či k využití pro stavbu opěrných zdí.

Vše pro upravenou zahradu

Kromě těchto velice výrazných doplňků vhodných do zahrad nebo parků, je také neméně důležité věnovat svou pozornost také efektnímu obroubení vašich cest či trávníků. K tomu skvěle poslouží chodníkové obrubníky, krajníky, ale třeba také žlaby. Tyto doplňky najdete v našich katalozích pod sekcí silniční program. Pyšní se prvotřídní kvalitou a velmi vysokou životností. Obrubník dotvoří celkový vzhled vaší zahrady, popřípadě chodníku, ale také silnice nebo cest v parku. Má velmi široké možnosti k jeho využití. Neprávem bývá přehlížen, přitom plní svou nepostradatelnou funkci na mnoha místech.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

 

 

 

Related posts

Domácí je domácí

admin

Zahradní stany

admin

Praktické i okrasné – betonové ploty

admin

Leave a Comment