Bydlení

Topné žebříky nesmí v koupelně chybět

Rozhodli jste se pro velkou změnu koupelny? Poradíme vám několik prvků, jako jsou například topné žebříky, přírodní materiály a další, které by rozhodně neměly chybět v žádné koupelně.

Dřevo

Připadá vám dřevo jako nevhodný materiál do koupelny? Nezapomínejte, že v dnešní době je všechno možné a dřevo je velmi populární. Koupelna tak díky němu získá potřebnou útulnost a teplou atmosféru. Kombinace dřeva a betonu je trendem pro rok 2019.

Topné žebříky

Topné žebříky jsou neustále oblíbené a není se čemu divit. Jsou skvělým pomocníkem, který například rychle vysuší mokré ručníky. Vybrat si můžete mezi žebříky elektrickými, teplovodními a kombinací elektrických a teplovodních. Dnes jsou na trhu jak klasické bílé, tak i chromové či nerezové, které díky svému vzhledu slouží i jako zajímavý doplněk.

Umyvadlo na desce

Velkým hitem se staly desky pod umyvadlem – koupelna tak působí minimalistickým dojmem. Jsou oblíbené zejména v menších prostorách, kde ušetří spoustu místa. Na výběr je z mnoha dekorů a velikostí. Máte rádi úložné prostory? Můžete využít i možnosti skříňky, která je montována přímo na desku pod umyvadlem. Nebojte se ani výběru umyvadla, atypické tvary jsou velmi zajímavé.

Koupelna jako u včeliček

Novinky se nevyhýbají ani obkladům. Pro milovníky experimentů jsou k dispozici obklady ve tvaru včelího plástu. Další novinkou jsou obklady vzorované, které vychází z lidových řemesel – klasická kombinace barev je modrá a bílá. Pokud tápete v barevných odstínech, tak vybírejte barvy komornější – hnědá a šedá jsou ideální volbou tohoto roku.

Doplňky dodají šmrnc

Při výbavě koupelny nezapomínejte na doplňky, které vaší koupelně dodají jednotný ráz. V letošním roce vedou doplňky z kovu – zejména v barvě rosegold. A aby koupelna nepůsobila moc kovově, vpusťte do ní trochu přírody formou rostlin – zelená je letos taktéž velmi oblíbenou barvou.

Related posts

SAPELI přivezlo zlato z German Innovation Awards

admin

Co dělat, když ztratíte klíče

svet zeny

Jak docílit útulné a efektivní domácnosti?

admin