Novinky ze světa bydlení

Zahradí nábytek, který odolá i náporu nepříznivého počasí

více v článku...

Už se nemůžete dočkat paprsků slunce, které se opřou do zad a budou příjemně hřát, zatímco budete relaxovat na terase nebo na zahradě? Nedivíme se, sluníčko je zdrojem energie nejen pro nás, ale také pro přírodu, ve které budeme chtít čím dál tím častěji trávit svůj volný čas. Abyste si čekání na jaro zpříjemnili a snad i trochu zkrátili, prohlédněte si nabídku internetového obchodu Nábytek v Kostce, ve kterém najdete kvalitní zahradní nábytek z masivu.

Neotřelá klasika

Rádi se na zahradě sejdete s rodinou nebo s partou přátel a opečete si něco dobrého na ohni? Kam se však následně usadit a pohodlně jídlo sníst? Zahradní nábytek RHODOS z kvalitního masivního dřeva nabízí místo k usazení až pro 6 dospělých osob na lavicích a další 2, které se mohou usadit na jednu z dvou židlí v čele stolu. Opěrky lavic i židlí mohou být zdarma ozdobeny vyrytými větvičkami nebo rybkami. Aby byl nábytek z masivu chráněn co možná nejvíce, nabízí se také možnost nátěru v mnoha barevných provedeních.

U kulatého stolu

Pokud potřebujete například z důvodu menších prostor spíše kulatý jídelní stůl se 4 židlemi, naprosto ideální volbou bude Zahradní nábytek BRAČ se stolem o průměru 100 cm. I v tomto případě je možné objednat nátěr dle vlastního výběru, stejně tak zdobení opěradel zdarma.

Tyto krásné zahradní sety se hodí nejen na zahradu k domu, ale také na chalupy, případně na prostorné terasy, kde po dlouhá léta poskytnou místo k odpočinku, budete-li se o ně správně starat. A jak taková péče o nábytek z masivu vypadá?

Správná péče o nábytek z masivu

Vzhledem k tomu, že zahradní nábytek je ve venkovním prostředí vystavován nejen dešti a větru, ale také úpornému slunci, nezapomínejte na jeho pravidelné natírání olejem, který jej chrání proti vysychání. Dále je možné hloubkově jej ošetřit proti hmyzu. Nábytek z masivu nezapomínejte pravidelně zbavovat nečistot a na zimu je doporučováno schovat jej pod střechu, minimálně však pečlivě zakrýt tak, aby nebyl celou zimu nechán napospas bez jakéhokoliv zazimování.

Related posts

Leden je na realitním trhu plný novinek

admin

Prodej či nákup realit je dobré správně načasovat

admin

První ochutnávka vánočních dekorací v moderním provedení

admin

Leave a Comment