Novinky ze světa bydlení

3 tipy na rekonstrukci bytu

Majitelé starších bytů přistupují ke kompletní rekonstrukci kvůli ze dvou hlavních důvodů. Prvním důvodem bývá špatný technický stav, který snižuje komfortnost bydlení. A druhým důvodem bývá nespokojenost majitelů se současným vzhledem interiéru. Umakartová jádra jsou zastaralá a nesplňují nároky a požadavky moderního bydlení.

V následujících řádcích vám prozradíme, na co byste neměli při rekonstrukci zapomínat a jak najít vhodnou firmu pro realizaci všech stavebních prací.

více v článku...

1. Rekonstrukce bytového jádra

Velice žádanou službou je rekonstrukce bytového jádra, neboť většina starších bytů disponuje umakartovými jádry, které jsou z estetického i praktického hlediska nevhodné. Při tomto způsobu rekonstrukce se může změnit současné dispoziční řešení, které vám navrhne sám bytový designér, pokud si s tím nevíte rady.

Provádět rekonstrukci bytového jádra na vlastní pěst se nemusí vyplatit a případné opravy vašich chyb by se mohly vyšplhat na závratné částky. Měli byste práci od samého začátku svěřit do rukou odborníků, kteří mají ve stavebnictví bohaté a letité zkušenosti.

2. Vsaďte na odborníky

Doporučujeme například společnost INSEBO, která se může pyšnit kladnými referencemi od svých zákazníků. Stavební firma zpracuje grafické návrhy dispozičního řešení a 3D vizualizaci, abyste si snadno představili svůj budoucí byt. Jakmile budete s návrhy a cenovou nabídkou souhlasit, pustí se do realizace přestavby bytu.

Veškeré návrhy můžete s profesionály zkonzultovat. Firma se bude snažit vyhovět vašim požadavkům, ale současně vám navrhne funkční řešení.

3. Voda – plyn – topení

A když rekonstrukce, tak se vším všudy. Neměli byste podceňovat vodoinstalace, plynoinstalace a topení. U starších bytů je renovace těchto prvků na místě. Budou pak sloužit další desítky let.

Related posts

Jaké jsou výhody tepelných čerpadel oproti „konvenčním“ zdrojům tepla?

admin

Hybridní fotovoltaické systémy – vlastní elektřina úsporně, efektivně a šetrně

admin

Sprchové kouty bez vaničky – elegantní relax bez bariér

admin

Leave a Comment