Tipy a trendy

JAK SE EFEKTIVNĚ PŘESTĚHOVAT S KALENDÁŘEM

Stěhování je složitý proces a nepatří zrovna k oblíbeným činnostem. Přináší sebou mnoho starostí, zařizování. Jedno velmi banální klišé říká, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Je to úsloví otřepané, ale také nepravdivé. Stačí, když si stěhování dobře zorganizujete. 

Můžete si každý den napsat do kalendáře. Kalendářů je spousta a můžete je využít na rozplánování stěhování. Český výrobce Helma 365 vyrábí nejen kalendáře, ale také mnohé jiné zaznamenávače času. Helma 365 je tradičním českým výrobcem kalendářů, diářů a zápisníků. Ve výrobě kalendářů jsou na českém trhu ti nejlepší.

Jejich posláním je přinášet více krásy, radosti a inspirace pro drahocenný čas, který zaznamenáváte prostřednictvím kalendářů či diářů a to 365 dní v roce. Firma se specializuje na trhu více než 20 let. Tisk kalendářů a  jejich výroba potřebuje několikaleté zkušenosti. Ve výrobě kalendářů a diářů se stali největším českým producentem. Roční produkce firmy je již více než 6 milionů kusů. Kalendáře a diáře firmy Helma 365 můžete najít nejen v České republice, ale také v dalších dvaceti evropských zemí.

Jak se přestěhovat?

Ještě než přijdou na řadu svaly, musíte začít papírováním, totiž pečlivou přípravou, co s vámi opustí současné bydliště a čeho se zbavíte. Seznam se bude hodit i stěhovací firmě, protože snáz odhadne, jak velká dodávka bude potřeba.

Náročné je dát dohromady i seznam míst, kde musíte nahlásit změnu adresy.

Při sestavování seznamu věcí, které se budou stěhovat s vámi, buďte nemilosrdní. Odhoďte sentiment i nostalgické vzpomínky a zbavte se rozbitého nábytku, oblečení, ozdobných tretek, starých hraček, přehozů nebo časopisů.

S kamarády se vyrovnáte nad pivem. Firmě sice musíte platit, ušetříte si ale síly i stresy. Objednejte i auto, ve kterém vše převezete. Sbalte vše tak, aby to zabralo, co nejméně místa a s věcmi, které už nepotřebujete, je buď vyhoďte nebo zachovalé dejte na charitu.

Related posts

Nakupujte chytře s Aliexpress cashback

svet zeny

Fixace cen energií na měsíc. Jak funguje a vyplatí se v roce 2024?

svet zeny

Šperky s apatitem

svet zeny