Jak na to

Poctivá stolařská práce

Stolařství a práce s dřevem je profesí, jež provázela lidské společenství téměř od samých počátků. Mohlo by se zdát, že v dnešním moderním světě jednadvacátého století, je dřevo a s ním i toto řemeslo poněkud upozadněno, opak je však pravdou. Na materiál, jež má duši a vyzařuje teplo domova nedá dopustit obrovské množství lidí. Se dřevem se to ovšem musí umět, jde totiž o živý materiál, který si zaslouží, aby s ním bylo zacházeno s láskou a porozuměním. Jedním z předních odborníků, jež se realizuje v oboru stolařství, je firma Simčák.

více v článku...

Specialista na tvorbu interiéru

Firma Simčák se zapisuje do dění českého trhu již více než dvacet let. Za dobu dvou dekád získala spoustu cenných znalostí a zkušeností, které poskytují tomuto stolařství silné a stabilní postavení mezi nelítostnou a tvrdou konkurencí. Tajemstvím úspěchu je i vybudované know-how, díky němuž za sebou společnost zanechává řadu spokojených zákazníků. Z mnoha jmenujme například spokojenou rodinu z Kolína nad Rýnem nebo obyvatelé vily v Ropici. Při výrobě dřevěného nábytku využívá stolařství Ostrava nejmodernějších technologií a pracovních postupů tak, aby byl výsledek vždy profesionální a perfektní.

Nábytek, který u sousedů neuvidíte

Zařizujete-li si domov novým nábytkem, pak nejlepší volbou je nábytek na míru. Právě firma Simčák nabízí výrobu všech druhů nábytku. V sortimentu stolařství naleznete kuchyně na míru, vestavěné skříně na míru Ostrava, obývací pokoje, luxusní postele, koupelnový nábytek, ale také nábytek do veřejných prostor, jako jsou například kanceláře. Kromě stolařských prací je součástí služeb stolařství Simčák i odborné poradenství včetně návrhu interiéru. Samozřejmostí je i doprava a montáž na místě určeném zákazníkem a garance stoprocentního provedení.

Vybavte svůj domov kvalitním nábytkem, jež vzešel z pod rukou stolařských mistrů firmy Simčák. Pořiďte si nábytek s duší.


Nenechte si ujít tuto šanci. Nabídka zaměstnání stolář – truhlář čeká!


Related posts

Imitace betonu – povrchová úprava betonu, která vás nadchne

admin

Systém iClima při vyšších teplotách aneb, jak funguje zdravé chlazení interiéru

admin

Jak si zařídit pracovní prostor v obývacím pokoji

svet zeny

Leave a Comment