Bydlení

Potřebujete rychle a kvalitně opravit okna? Víme, kde v Praze vám pomohou

Jestliže máte okna, která mají vysloužilé těsnění, nejenže vám to znepříjemňuje pobyt v interiéru, ale také vám unikají peníze za vytápění. Opravy oken nejsou nic příjemného, ale pokud vám je bude provádět firma, která je zkušená a léty prověřená, vše proběhne rychle a k vaší plné spokojenosti. Opravit je možné nejen nefunkční těsnění, ale i okna jako taková. Kupříkladu u společnosti Správa oken s.r.o.

více v článku...

Abyste měli okna zcela v pořádku

U Správa oken s.r.o. si můžete objednat opravu oken, těsnění do oken plastových i dřevěných, žaluzie do oken i venkovní stínění. Tato společnost se postará o vaše okna, opraví poškozené části obvodových kování dle typu výrobce, zajistí rámové díly, vymezí skla v křídlech u oken a dveří nebo vymění žaluzie. Pokud si vyberte k opravě tuto společnost, polovinu ceny za výjezd technika zaplatí ona sama.

Nové těsnění pro správnou funkci oken

Kupříkladu u výběru těsnění je potřeba nejdříve zjistit, jaký typ oken máte. Pak změřte šířku mezery mezi oknem nebo dveřmi. Koupit si můžete jak křídlové těsnění, tak rámové těsnění. Nejste si jisti, který typ těsnění je ten správný pro vaše okna? Nechte si poslat vzorky ZDARMA a budete mít po starostech.

Žaluzie přesně pro vás

I nové žaluzie do oken vám udělají radost. Firma nabízí širokou paletu barev lamel i profilů. Volit můžete celostínící nebo standardní variantu. Žaluzie, které si vyberete, budou vyrobeny a odeslány na vaši adresu do 14 dnů. Cena se počítá dle metráže. Objednávat můžete přes praktický konfigurátor snadno a rychle.

Podívejte se i na venkovní stínění, přičemž může jít o venkovní žaluzie, rolety nebo markýzy. Společnost Správa oken s.r.o. vám ráda pomůže s výběrem, budete-li si přát.

Related posts

Profesionální instalatér je vaše jistota v každé situaci

svet zeny

Vyvarujte se nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

svet zeny

Rozkládací sedačky na každodenní spaní vám zajistí kvalitní odpočinek

svet zeny

Leave a Comment