Novinky ze světa bydlení

Tlaková myčka – pomůže a poradí, jak čistit

Chystáte se zazimovat zahradu včetně nábytku a terasy? Nezapomeňte na kola, schody, chodníky ani okapy! Chytrá tlakovka vám poradí a tvrdou práci odvede za vás.

Aby vyčištění okolí domu nebylo o drhnutí, ale o snadné, rychlé a efektivní práci – pomozte si vysokým tlakem.

A při jakých pracích se vám tlakovka bude hodit? Vyčistit potřebuje zahrada, bazény, jezírka, ale i terasa, schody a chodníky. Na podzim ale končí vegetační období, takže spousta úprav, které uděláte nyní, vydrží až do jara. Řeč je například o odstranění plevele, vyčištění terasy nebo jezírka.  Nezbytné je zase čištění okapů a schodů, aby lépe odolaly zimě.

Vysoký tlak vám ve všech výše zmíněných pracích bude více než nápomocný, protože existují chytří pomocníci, kteří vám i jednoduše řeknou, jak čistit, na kolik čistit a jakým nástavcem čistit. Proto si budete moci troufnout na čištění nábytku, květináčů i motorek a kol.

Díky vysokému tlaku můžete zazimovat i kola a motorky, jezírka, bazény zkrátka cokoliv, a ještě na to budete moci využít dešťovou vodu, kterou si po celý rok sbíráte kvůli zalévání.

Chytrý pomocník, který vám i poradí!

 Na všechny nelibé práce okolo domu i zahrady můžete využít chytrou Tlakovou myčku K 5 POWER CONTROL HOME, která se vám díky všestranným funkcím bude hodit i na mytí motorových miláčků, květináčů a vůbec všeho, co si žádá precizní vyčištění.

Tlaková myčka K 5 POWER CONTROL HOME vytvoří tlak 145 barů a nedá tak nečistotám žádnou šanci. Tlak samozřejmě můžete regulovat podle potřeby. Vodou chlazený motor v kombinaci se dvěma precizníma tryskami budou přímo postrachem i zašlé špíny. Mile vás potěší i nástavec na čištění podlah a zdí, díky kterému perfektně vyčistíte dlažbu, beton i dřevo, a to díky ochrannému krytu bez cákání vody.

Mrkněte, jak snadná práce s moderní tlakovou myčkou může být:

Tlaková myčka si poradí s nečistotami i mechem, stačí zvolit správný tlak vody. Pokud si nebudete jistí, vždy naleznete nápovědu v manuálu anebo ještě lépe, v mobilní aplikaci Home & Garden, kde naleznete přesné instrukce. Takže zvládnete i šetrně vyčistit auto nebo právě zahradní nábytek a dřevěnou terasu. Navíc s myčkou můžete využít i vodou dešťovou či z rybníku, což zase ušetří vaši peněženku.

Chcete hravě vyčistit i okapy? Můžete spojit síly moderních pomocníků! K tlakové myčce můžete totiž připojit Sadu na čištění potrubí a okapů PC 20. Vysoký tlak a samostatný pojezdový vozík umožňují odstranění nečistot bez použití žebříku, takže pracují za vás a vy nikam nemusíte šplhat. Dvě různé trysky zajišťují precizní práci vysokotlakými paprsky vody. Ochrana hadice proti ohnutí a mosazná přípojka zaručují dlouhou životnost. S délkou hadice 20 m zvládnete čištění domu i venku. Sada je vhodná pro vysokotlaké čističe Kärcher řady K2-K7.  A kdykoliv přepnete mezi aplikacemi.

I čištění může být opravdu hračka, stačí sáhnout po užitečných pomocnících!

Chcete vědět ještě více? Všechny informace naleznete na www.karcher.cz.

Related posts

Tipy jak vybrat vhodné zrcadlo do koupelny

admin

Využití tatranského profilu a palubek

admin

Nízkoenergetický zděný dům nabízí kvalitní a levné bydlení

svet zeny

Leave a Comment