Novinky ze světa bydlení

Tlaková myčka – pomůže a poradí, jak čistit

Chystáte se zazimovat zahradu včetně nábytku a terasy? Nezapomeňte na kola, schody, chodníky ani okapy! Chytrá tlakovka vám poradí a tvrdou práci odvede za vás.

Aby vyčištění okolí domu nebylo o drhnutí, ale o snadné, rychlé a efektivní práci – pomozte si vysokým tlakem.

A při jakých pracích se vám tlakovka bude hodit? Vyčistit potřebuje zahrada, bazény, jezírka, ale i terasa, schody a chodníky. Na podzim ale končí vegetační období, takže spousta úprav, které uděláte nyní, vydrží až do jara. Řeč je například o odstranění plevele, vyčištění terasy nebo jezírka.  Nezbytné je zase čištění okapů a schodů, aby lépe odolaly zimě.

Vysoký tlak vám ve všech výše zmíněných pracích bude více než nápomocný, protože existují chytří pomocníci, kteří vám i jednoduše řeknou, jak čistit, na kolik čistit a jakým nástavcem čistit. Proto si budete moci troufnout na čištění nábytku, květináčů i motorek a kol.

Díky vysokému tlaku můžete zazimovat i kola a motorky, jezírka, bazény zkrátka cokoliv, a ještě na to budete moci využít dešťovou vodu, kterou si po celý rok sbíráte kvůli zalévání.

Chytrý pomocník, který vám i poradí!

 Na všechny nelibé práce okolo domu i zahrady můžete využít chytrou Tlakovou myčku K 5 POWER CONTROL HOME, která se vám díky všestranným funkcím bude hodit i na mytí motorových miláčků, květináčů a vůbec všeho, co si žádá precizní vyčištění.

Tlaková myčka K 5 POWER CONTROL HOME vytvoří tlak 145 barů a nedá tak nečistotám žádnou šanci. Tlak samozřejmě můžete regulovat podle potřeby. Vodou chlazený motor v kombinaci se dvěma precizníma tryskami budou přímo postrachem i zašlé špíny. Mile vás potěší i nástavec na čištění podlah a zdí, díky kterému perfektně vyčistíte dlažbu, beton i dřevo, a to díky ochrannému krytu bez cákání vody.

Mrkněte, jak snadná práce s moderní tlakovou myčkou může být:

Tlaková myčka si poradí s nečistotami i mechem, stačí zvolit správný tlak vody. Pokud si nebudete jistí, vždy naleznete nápovědu v manuálu anebo ještě lépe, v mobilní aplikaci Home & Garden, kde naleznete přesné instrukce. Takže zvládnete i šetrně vyčistit auto nebo právě zahradní nábytek a dřevěnou terasu. Navíc s myčkou můžete využít i vodou dešťovou či z rybníku, což zase ušetří vaši peněženku.

Chcete hravě vyčistit i okapy? Můžete spojit síly moderních pomocníků! K tlakové myčce můžete totiž připojit Sadu na čištění potrubí a okapů PC 20. Vysoký tlak a samostatný pojezdový vozík umožňují odstranění nečistot bez použití žebříku, takže pracují za vás a vy nikam nemusíte šplhat. Dvě různé trysky zajišťují precizní práci vysokotlakými paprsky vody. Ochrana hadice proti ohnutí a mosazná přípojka zaručují dlouhou životnost. S délkou hadice 20 m zvládnete čištění domu i venku. Sada je vhodná pro vysokotlaké čističe Kärcher řady K2-K7.  A kdykoliv přepnete mezi aplikacemi.

I čištění může být opravdu hračka, stačí sáhnout po užitečných pomocnících!

Chcete vědět ještě více? Všechny informace naleznete na www.karcher.cz.

Related posts

Obejdete se bez polštáře?

admin

Rolety den a noc – kompromis mezi látkovými roletami a žaluziemi

admin

Nabídka pokojů

admin

Leave a Comment