Bydlení

4 situace, kdy se vyplatí volat zámečníka!

Správné dveře a zámek mají velký podíl na tom, jak bezpečně se cítíme ve vlastním bytě. Pokud dojde k jejich poškození tak není divu, začneme být nervózní či dokonce panikařit. Přitom kolikrát stačí neztratit hlavu a oslovit odborníka, který nám pomůže problémy rychle vyřešit. Kdy je lepší si nehrát na hrdinu a raději zavolat zámečníka? 

1. Zabouchnuté dveře jsou případ pro zámečnickou pohotovost 

Odcházíte z bytu s tím, že klíče máte bezpečně u sebe. Jenomže po zabouchnutí dveří přichází panika. Klíče zůstaly doma! V tuto chvíli na nic nečekejte a volejte Zámečnickou pohotovost. Zkušení zámečníci se k vám dostanou už do jedné hodiny od telefonátu. Volat je můžete nonstop a jsou připraveni vám pomoci. Pokud se rozhodnete otevřít zámek svépomocí, tak hrozí, že ho zničíte, nebo si poškodíte dveře. Proto je dobré šetřit nervy i peněženku a celou situaci svěřit do rukou odborníka. 

2. Zabouchnuté klíčky od auta řeší zámečník Praha 

Tady platí to samé, co dveří. I když potřebujete rychle odjet a myslíte, že na příjezd zámečníka nemáte čas, tak se do vozu nepokoušejte dostat sami. Je to nemožné a navíc celou situaci ještě zhoršíte. Raději se obraťte na zámečníka Praha. Ten dorazí s potřebným vybavením a do vašeho vozu vás dostane co nejrychleji. Díky včasnému příjezdu do jedné hodiny se tak můžete spolehnout na to, že s autem budeme moci odjet co nejrychleji. 

3. Opravu autozámku se nevyplatí odkládat 

Pokud se váš zámek u auta neotevírá plynule, je načase co nejrychleji oslovit odborníka. Cítíte drhnutí a citelný odpor při odemykání autozámku? I v tomto případe volejte zámečnictví Praha. V této fázi už může být autozámek hluboce poškozen a je jen otázkou času, než vás zradí úplně. V takovém případě byste se do auta nemohli dostat vůbec, nebo v něm naopak zůstali uvězněni! Proto je lepší nezanedbat prevenci a oslovit zámečníka, který vám včas pomůže s výměnou či opravou autozámku. 

4. Ztracené klíče je potřeba řešit hned 

Zatímco u zabouchnutých dveří víte, že klíče zůstaly uvnitř, ztracené klíče jsou ještě více stresující záležitost. V ruce je teď může mít i potencionální zloděj, takže neváhejte co nejdříve zavolat zámečníka, který vám bezpečnostní vložku kompletně vymění, a vy budete mít nové klíče. To vám zajistí klidné spaní, protože do vašeho bytu se díky zabezpečeným dveřím nemá kdo dostat. 

Related posts

Inspirace, jak můžete proměnit svůj balkon na oázu pokoje

svet zeny

Japonské kuchyňské nože a jejich vývoj z válečné zbraně po gastronomický zázrak

admin

Užijte si dovolenou v klidu

admin

Leave a Comment