Bydlení

4 situace, kdy se vyplatí volat zámečníka!

Správné dveře a zámek mají velký podíl na tom, jak bezpečně se cítíme ve vlastním bytě. Pokud dojde k jejich poškození tak není divu, začneme být nervózní či dokonce panikařit. Přitom kolikrát stačí neztratit hlavu a oslovit odborníka, který nám pomůže problémy rychle vyřešit. Kdy je lepší si nehrát na hrdinu a raději zavolat zámečníka? 

1. Zabouchnuté dveře jsou případ pro zámečnickou pohotovost 

Odcházíte z bytu s tím, že klíče máte bezpečně u sebe. Jenomže po zabouchnutí dveří přichází panika. Klíče zůstaly doma! V tuto chvíli na nic nečekejte a volejte Zámečnickou pohotovost. Zkušení zámečníci se k vám dostanou už do jedné hodiny od telefonátu. Volat je můžete nonstop a jsou připraveni vám pomoci. Pokud se rozhodnete otevřít zámek svépomocí, tak hrozí, že ho zničíte, nebo si poškodíte dveře. Proto je dobré šetřit nervy i peněženku a celou situaci svěřit do rukou odborníka. 

2. Zabouchnuté klíčky od auta řeší zámečník Praha 

Tady platí to samé, co dveří. I když potřebujete rychle odjet a myslíte, že na příjezd zámečníka nemáte čas, tak se do vozu nepokoušejte dostat sami. Je to nemožné a navíc celou situaci ještě zhoršíte. Raději se obraťte na zámečníka Praha. Ten dorazí s potřebným vybavením a do vašeho vozu vás dostane co nejrychleji. Díky včasnému příjezdu do jedné hodiny se tak můžete spolehnout na to, že s autem budeme moci odjet co nejrychleji. 

3. Opravu autozámku se nevyplatí odkládat 

Pokud se váš zámek u auta neotevírá plynule, je načase co nejrychleji oslovit odborníka. Cítíte drhnutí a citelný odpor při odemykání autozámku? I v tomto případe volejte zámečnictví Praha. V této fázi už může být autozámek hluboce poškozen a je jen otázkou času, než vás zradí úplně. V takovém případě byste se do auta nemohli dostat vůbec, nebo v něm naopak zůstali uvězněni! Proto je lepší nezanedbat prevenci a oslovit zámečníka, který vám včas pomůže s výměnou či opravou autozámku. 

4. Ztracené klíče je potřeba řešit hned 

Zatímco u zabouchnutých dveří víte, že klíče zůstaly uvnitř, ztracené klíče jsou ještě více stresující záležitost. V ruce je teď může mít i potencionální zloděj, takže neváhejte co nejdříve zavolat zámečníka, který vám bezpečnostní vložku kompletně vymění, a vy budete mít nové klíče. To vám zajistí klidné spaní, protože do vašeho bytu se díky zabezpečeným dveřím nemá kdo dostat. 

Related posts

Renovace parket a následné čištění dřevěných podlah

svet zeny

Co dělat, když ztratíte klíče

svet zeny

Chudoba není nepřekonatelná

svet zeny