Tipy a trendy

Alternativní využití pro váš zahradní domek

více v článku...

Většina lidí si pořizuje zahradní domek, aby ji využili jako místo pro uložení zahradního vybavení, kol a sbírky zaprášených venkovních hraček. Může ale sloužit i k mnoha jiným účelům.

Skvělé řešení pro home-office

Domácí kancelář

Pokud máte to štěstí, že pracujete z domova, pak by se vám mohlo hodit vytvoření prostoru, který je klidný a daleko od všech rušivých vlivů. Práce z domova přináší mnoho výhod, ale mnoho lidí se snaží udržet pozornost po celý den kvůli rozptýlení od televize, domácích prací nebo prostě nedostatku motivace kvůli tomu, že nemají praktické pracovní prostředí.

Abyste se nemuseli hrbit u notebooku nebo počítače v obývacím pokoji nebo kuchyni, řešením může dobře postavený zahradní domek tak, aby vám poskytl tichý prostor, kde nebudete rušeni. Přidání osvětlení, nabíjecích bodů a stolu spolu s vašimi vlastními preferencemi vám může poskytnout ideální prostor pro práci z domu.

Hrací místnost

Chcete, aby vám děti na pár hodin daly pokoj a vy mohli v klidu pracovat? Zahradní domky, přeměněné na herní útočiště pro vaše děti je perfektní způsob, jak jim umožnit zůstat v bezpečí, protože jsou pouze na zahradě. To dává rodičům příležitost věnovat se některým každodenním úkolům nebo si dokonce na pár hodin v klidu sednout a relaxovat.

Přeměna zahradního domku na místo pro hraní také pomáhá udržet nepořádek mimo domov. Herna nemusí být jen pro děti, stačí přidat šipky nebo stolní fotbálek a máte zábavu i pro dospělé nebo teenagery.

Řešení pro chovatele a kutily

Chovatelská stanice domácích mazlíčků

Ať už rádi chováte psy, králíky, morčata nebo dokonce slepice, zahradní domek lze přeměnit na perfektní prostor pro vaše mazlíčky. S prostorem pro volný pohyb je bude domek chránit před živly a také před hrozbou sousedových psů.

Pokud vytváříte domov pro svého mazlíčka ve své chatce, je důležité vzít v úvahu ovládání klimatu, aby bylo útočiště bezpečné a pohodlné během teplejších nebo chladnějších období roku. Měli byste také zvážit přidání dvířek pro pejska, aby váš mazlíček mohl přicházet a odcházet, jak se mu zlíbí.

Dílna

Pokud mezi vaše koníčky patří dělat trochu nepořádku, představa, že všechno vytáhnete a pak se zase sbalíte, může stačit k tomu, aby vás to odradilo od kutění doma. Použití zahradního domku jako dílny znamená, že budete mít vyhrazený prostor, kde lze uložit jakékoli vybavení, aniž by zasahovalo do vašeho širšího obytného prostoru.

Related posts

Na venkovní žaluzie je dobré myslet už ve stadiu projektu

admin

Kubismus: Umělecká revoluce, která změnila hranice reality

admin

Zpříjemněte si prostředí doma i v kanceláři, díky klimatizaci

admin