Bydlení Novinky ze světa bydlení

Cottagecore estetika

Z estetického hlediska cottagecore zahrnuje kouzlo anglického venkova a vytváří idealizovaný obraz života na farmě bez ohledu na to, kde na světě žijete. 

Styl cottagecore zdaleka přesahuje rámec bytových dekorací. Je inspirován celkovým stavem bytí, často vyjádřeným prostřednictvím splývavého oblečení a rozmarných domácích potřeb.

Ve skutečnosti je to způsob, jak uniknout našemu modernímu životu a romantizovat nadčasové jednoduchosti: péče o zahradu, popíjení horkého čaje, zdokonalování kvásku, sbírání hub v lese a další zdánlivě všední činnosti, které nutí lidi k zastavení. 

Tato oblíbená estetika, někdy nazývaná farmcore nebo countrycore, také využívá přirozené krásy života na pastvinách, vše od čerstvě snesených vajec po rozlehlé zeleninové zahrady.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o zvířatech jako třeba čeho se bojí  slon či proč lišky žijí v norách. Nebo Vás nalákáme na zajímavosti o umělkyni Frida Kahlo?

Related posts

Vpusťte si do bytu více denního světla

admin

Jak zjistit, jak velké okno do místnosti potřebuji?

svet zeny

Podlahové vytápění a vhodná podlaha

svet zeny

Leave a Comment