Bydlení

Kolekce Roma – nábytek inspirován slunnou Itálií vezme za srdce i vás

O italskou domácnost nikdo z nás nestojí, avšak kolekce Roma, to je úplně jiná písnička. Nabízí ji výrobce kvalitního masivního nábytku – Nábytek v Kostce. Pro jeho výrobu jsou používány vybrané dřeviny z evropských lesů, které jsou v souladu s kvalitou výsledného produktu. Jednotlivé kousky této kolekce jsou čistě bílé, občas doplněny o odstíny jemně hnědé. Díky tomu se hodí do každé domácnosti, jejíž výsledný vzhled má mít jednoduché linie s čistým a nerušivým dojmem.

Z čeho můžete vybírat

Kolekce Roma, pro jejíž výrobu je používáno bukové dřevo, které je ošetřeno akrylovými barvami ředitelnými vodou, skrze však stále prostupují krásné a neopakovatelné kresby bukového dřeva, které jsou pro něj typické. K dispozici jsou postele, noční stolky, menší konferenční stolky do obývacího pokoje, ale také klasické jídelní stoly, které najdou své místo v každé prostorné jídelně, ve které se rádi setkáváte na nedělním rodinném obědě. Nepřijdete zkrátka ani v případě, když si budete chtít pořídit více kousků do svého obývacího pokoje. K dispozici jsou komody nebo knihovny, kam kromě květin umístíte i další ozdoby, fotografie z dovolených nebo suvenýry.

Další výhody této kolekce

Kromě krásného, jemného a minimalistického vzhledu jednotlivých kousků je nutno zmínit také přednosti, které skříně nebo komody kolekce Roma mají. Řeč je o systému tichého zavírání, díky kterému předejdete nepříjemnému bouchnutí při zavírání pokaždé, co si z komody nebo skříně vyberete, co na sebe. Od teď se vám nestane, že byste touto malou neopatrností probrali ze spánku děti nebo partnera.

Proč je nábytek z masivu tolik oblíbeným

Nábytek z masivu je všeobecně oblíbený především pro svou dlouhou životnost, která je zaručována pevností a odolností použitého materiálu. Na délce životnosti se však můžete i vy sami, a to pravidelnou péči o nábytek, který si v tomto materiálu pořídíte. Nebojte, nejedná se o nic složitého. Nábytek z kolekce Roma vyžaduje pravidelné stírání prachu alespoň jednou týdně a ošetření dřeva ochrannou vrstvou vosku nebo oleje, tento krok je však potřebné aplikovat přibližně jednou za rok.

Related posts

Zahradní posezení: které materiály zajistí odolnost i skvělý vzhled?

svet zeny

K Vánocům novou dětskou sestavu do pokojíčku

admin

Nábytek z kovu a dřeva ladí nejen s interiéry v moderním stylu

svet zeny

Leave a Comment