Bydlení

Kolekce Roma – nábytek inspirován slunnou Itálií vezme za srdce i vás

O italskou domácnost nikdo z nás nestojí, avšak kolekce Roma, to je úplně jiná písnička. Nabízí ji výrobce kvalitního masivního nábytku – Nábytek v Kostce. Pro jeho výrobu jsou používány vybrané dřeviny z evropských lesů, které jsou v souladu s kvalitou výsledného produktu. Jednotlivé kousky této kolekce jsou čistě bílé, občas doplněny o odstíny jemně hnědé. Díky tomu se hodí do každé domácnosti, jejíž výsledný vzhled má mít jednoduché linie s čistým a nerušivým dojmem.

Z čeho můžete vybírat

Kolekce Roma, pro jejíž výrobu je používáno bukové dřevo, které je ošetřeno akrylovými barvami ředitelnými vodou, skrze však stále prostupují krásné a neopakovatelné kresby bukového dřeva, které jsou pro něj typické. K dispozici jsou postele, noční stolky, menší konferenční stolky do obývacího pokoje, ale také klasické jídelní stoly, které najdou své místo v každé prostorné jídelně, ve které se rádi setkáváte na nedělním rodinném obědě. Nepřijdete zkrátka ani v případě, když si budete chtít pořídit více kousků do svého obývacího pokoje. K dispozici jsou komody nebo knihovny, kam kromě květin umístíte i další ozdoby, fotografie z dovolených nebo suvenýry.

Další výhody této kolekce

Kromě krásného, jemného a minimalistického vzhledu jednotlivých kousků je nutno zmínit také přednosti, které skříně nebo komody kolekce Roma mají. Řeč je o systému tichého zavírání, díky kterému předejdete nepříjemnému bouchnutí při zavírání pokaždé, co si z komody nebo skříně vyberete, co na sebe. Od teď se vám nestane, že byste touto malou neopatrností probrali ze spánku děti nebo partnera.

Proč je nábytek z masivu tolik oblíbeným

Nábytek z masivu je všeobecně oblíbený především pro svou dlouhou životnost, která je zaručována pevností a odolností použitého materiálu. Na délce životnosti se však můžete i vy sami, a to pravidelnou péči o nábytek, který si v tomto materiálu pořídíte. Nebojte, nejedná se o nic složitého. Nábytek z kolekce Roma vyžaduje pravidelné stírání prachu alespoň jednou týdně a ošetření dřeva ochrannou vrstvou vosku nebo oleje, tento krok je však potřebné aplikovat přibližně jednou za rok.

Related posts

Kolik stojí rekonstrukce domu? 

admin

Jaké typy zahradního nábytku si můžete pořídit?

svet zeny

Nestačí vám peníze?

svet zeny

Leave a Comment