Jak na to Nemovitosti

Postele pro váš nerušený spánek – které jsou ty nejlepší?

„Jak si usteleš, tak si lehneš“, praví jedno staré pořekadlo a nezbývá než s tímto rčením souhlasit. Skutečně velmi záleží nejen na samotné posteli, ale i matraci a celkově příjemném prostředí, které si pro spánek vytvoříme. Mnoho lidí si myslí opak, ale zkuste si představit noční spánek na gauči v obýváku, kde světélkuje elektronika. Ráno budete zmačkaní a mrzutí. Bude vás bolet v zádech, v hlavě hučet jako v úle a během dne nebudete dostatečně výkonní.

více v článku...

Postele našich babiček

O důležitosti spánku bylo již napsáno mnoho. Jeho nedostatek se neblaze podepisuje nejen na fyzickém, ale i psychickém zdraví člověka. Když už kvalitní spánek tak na kvalitní posteli. Za takové lze označit postele z masivu, které poskytují nejen stabilitu, ale i hřejivý pocit už na první pohled. Dřevo jakožto přírodní materiál patří od pradávna do lidských příbytků.

Nejenže dokáže zútulnit prostřední, je ekologické, zdravotně nezávadné s dlouhou životností. Pokud si stále myslíte, že to není tak docela pravda, porovnejte dubové, smrkové či bukové postele našich babiček a ty dnešní. V takové posteli se spalo jedna radost. Vydržely jim několik desítiletí a ještě jste je zdědili i vy jako poklad a historickou cennost. Někteří je možná mají ještě někde na chalupě a těší se, jak si o víkendu v ní schrupnou.

Vsaďte na kvalitu a bytelnost

Mnohé z dnešních postelí vyráběných z masívu jsou i postele z masívu s úložným prostorem, jak vám to vyhovuje. Ať už vybíráte postel do dětského pokoje nebo letiště do ložnice, určitě je ve vašem zájmu, aby vám postel vydržela sloužit co nejdéle, aniž by po půl roce skřípala a rozjížděly se veškeré spoje. Něco se přece jen od dob našich babiček změnilo. Pořídit si lze i masivní postele v provedení celo-masív. Moderní design a kvalita dřeva je po čertech dobré spojení.

Related posts

Vánoce přicházejí a s nimi báječné dny volna a televizní pohádky

admin

Jaký je rozdíl mezi pojištěním nemovitosti a pojištěním domácnosti?

admin

Jaké spotřebiče doma „žerou“ nejvíce elektřiny?

admin

Leave a Comment