Novinky ze světa bydlení

Půjčka do výplaty pomůže i s novým vybavením pro domácnost

Vyřízení je otázkou minut a účel nemusíte nikomu dokazovat, půjčte si třeba na novou komodu.

Útulnější bydlení – to je cíl snad každého z nás. Vybavit si byt tak, abychom se v něm cítili opravdu útulně, určitě vyžaduje občasné dílčí změny. Malá rekonstrukce, nový kousek nábytku, úpravy třeba v kuchyni, ložnici nebo koupelně. Dopřát si trochu radosti ale samozřejmě něco stojí, a ne vždy je v rodinné kase dostatek prostředků. Co když však v obchodě narazíte na hezký kousek, svého druhu poslední, co je skladem? Pak je namístě jednat, abyste pak za pár dnů nepřišli zbytečně před prázdný regál…

více v článku...

Někdy stačí jen pár tisíc – a je to doma hezčí

Nemusíte podstupovat složitou rekonstrukci a dělat si novou kuchyni nebo koupelnu od A do Z. Pocit spokojenosti se totiž rozhodně neměří v penězích, takže v některých případech stačí i malá a dobře promyšlená investice. Půjčka do výplaty je totiž zcela bezúčelová a dá se tím pádem využít na vše, co zrovna potřebujete a chcete. Hezká komoda, kterou jste si vyhlédli v obchodě nebo nový sprchový kout, abyste se v koupelně cítili o poznání lépe. Je tohle příliš velká investice? Rozhodně ne, v ideálním případě ji můžete zaplatit z dalšího měsíčního příjmu. Útulný domov přeci odráží životní spokojenost, dodává sílu pro lepší výkony v práci – zkrátka a dobře, mít hnízdo tak, jak jsme si ho původně představovali, je základem rodinného štěstí. 

Nemusíte na nic čekat, jednejte klidně hned

Nikde ale není psáno, že musíte čekat do další výplaty, než budete mít dostatek prostředků. Možná je v obchodě akce na nábytek, která je časově omezená a kdybyste takto čekali, zaručeně ji nestihnete. Nebo máte jakýkoliv jiný důvod, zkrátka už nemůžete při stávajícím rozložení bytu čekat ani den, protože jste se dnes ráno rozhodli pro změnu, jíž realizujete co nejdříve to bude možné. A jakou částku lze získat s nebankovními půjčkami? Co termín splatnosti, bude vám vyhovovat? 

  • Nejnižší možnou částkou je 1 000 Kč, nejvyšší pak hned 15 000 Kč. Co z toho si zvolíte vy?
  • Lhůta splatnosti může mít hned čtyři podoby – 1, 2, 3 nebo i 4 týdny, záleží na klientovi. 
  • V případě potřeby je možné ještě splatnost až o 4 týdny prodloužit (za malý poplatek).

Zaměřte se na reference, napoví vám ze všeho nejvíc

Jak to vlastně děláte, když si nakupujete elektro, pořizujete mobilní služby, chcete vyzkoušet třeba i nový druh kávy – a nemáte dost potřebných informací? Samozřejmě, hledáte na internetu jakoukoliv možnou stopu, která by vám zkrátka a dobře řekla něco víc. Nebankovní půjčka bez zástavy vyžaduje podobný postup, měli byste si zjistit reference, ověřit si základní informace, mít jistotu, že vybraný poskytovatel je maximálně férový. Podobně jako když si prohlížíte recenzi elektroniky, dívejte se i kritickým okem a nevěřte všem zprávám, je třeba umět číst mezi řádky. Jedině tak si zvolíte opravdu správně! 

Půjčku je třeba si vždycky velmi dobře rozmyslet…

Máte naprosto jasno? Víte, že těch deset tisíc půjde splatit v termínu a nepředpokládáte žádné zvláštní komplikace? Pak na semaforu svítí zelená a můžete se naprosto bez obav vydat cestou, jíž jste si naplánovali. V opačném případě si ale raději všechno dvakrát rozmyslete. Nemáte přeci důvod, abyste se snad do budoucna zamotali do nástrah dluhové pasti, že? Právě ta je velmi ožehavým tématem dnešní společnosti, exekuce jsou předmětem tisíců výplat a dostat se z podobné krize není vůbec nic snadného. Problémům je určitě lepší předcházet, než je pak složitě řešit. Takže raději ještě jednou – jakoukoliv půjčku si sjednejte jen v době, kdy víte, že vše půjde bez velkých rizik a potíží! 

Related posts

Podílejte se na stěhování a ušetřete výdaje

admin

Leden je na realitním trhu plný novinek

admin

Jak vybrat záclony a závěsy do domácnosti

admin

Leave a Comment