Bydlení

Bambusový nábytek je vzhledově hezký, kvalitní i cenově dostupný

Chcete mít interiér vybaven v přírodním pojetí, proto volíte přírodní materiály, kde se jen dá. Pak vás zřejmě zaujme bambusový nábytek. Bambus, jako nejrychleji rostoucí rostlina na světě, je mnohem rychleji nahraditelná než dřevo. I proto se můžete čím dál častěji setkávat s bambusovým nábytkem nebo nádobím z bambusu, které nahrazuje zakazované jednorázové nádobí.

více v článku...

Bambusový botník s lavicí

V předsíni si mnozí rádi sedneme, ať už kvůli bolesti kloubů, potřebě obout malé děti nebo jednoduše kvůli pohodlí. Zároveň potřebujeme prostor na odkládání obuvi tak, aby zároveň oschla od vlhkosti. Za tímto účelem si můžete koupit otevřený, vzdušný bambusový botník s policemi a lavicí.  Je stabilní, robustní, odolná lavice unese až 120 kg. Bambus je trvanlivý jako masivní březové dřevo, povrch skvěle odolává vlhkosti a snadno se čistí. Hrany jsou hladké, šrouby zapuštěné, nehrozí zachycení punčoch nebo látky. Šířka je 45 cm, hloubka 28,5 cm a výška 70 cm. Jako malý botník a sedací plocha naprosto vyhovující i do malých chodbiček.

O něco větší, pro 12 párů bot, je pak v nabídce finecase.cz bambusový stojan na boty se 3 úrovněmi.

Bambusový stolek na notebook

Trávíte často čas s notebookem na klíně, v posteli nebo na gauči. Pak si pohodlí u práce nebo relaxace zajistěte s pomocí bambusového stolu na notebook Songmics. Vám nabídne oporu pro notebook, místo na odložení si pití i šuplíček, notebooku pak kvalitní místo kde se může chladit a nehrozí jeho přehřátí.  A pro ty, kteří se rádi zdrží ve vaně, je tady bambusový držák na vanu, kde postavíte nápoje, čtečku knih, telefon, uložíte ručník či cokoli, co ve vaně rádi používáte.

Podívejte se na kompletní nabídku bambusového nábytku na finecase.cz a vyberte si ten, který potřebujete. S kvalitou i životností budete jistě spokojeni, stejně jako s cenou.

Related posts

Vybudujte si na zahradě terasu, která bude vaší oázou odpočinku

svet zeny

Dlažba imitující dřevo je podle majitelky domu vhodná pro domácí mazlíčky i robotický mop

admin

Kde půjčí problémovému žadateli?

svet zeny

Leave a Comment