Bydlení

Hledáte tip na kvalitní podlahy? Spolehněte se na Faliko

Rekonstrukce patří od jara do podzimu k častým činnostem mnoha z nás. Ať už jste se rozhodli zrekonstruovat podlahu v celém patře rodinného domu, potřebujete novou podlahu v chodbě, kde již je značně opotřebená, nebo stavíte dům nový a půjde o první volbu podlahové krytiny, rádi, ochotně a odborně vám poradí podlahy Tábor a společnost Faliko.cz.

více v článku...

Společnost s mnohaletou tradicí

Společnost Faliko je na našem trhu již od roku 1991. Můžete si tak být jisti, že zajistili podlahové krytiny do mnoha domácností i firem. Ať už máte přesnou vizi toho, jak má vaše podlaha vypadat a který materiál vyberete, nebo zatím nejste rozhodnuti, tady si přijdete na své.

Vybírat můžete dřevěné podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy, PVC i sportovní podlahy. Kupříkladu dřevěné podlahy představují investici, která má z dlouhodobého pohledu význam a vyplatí se. Přinese k vám domů kus přírody, velmi hezkou atmosféru a sloužit vám bude po spoustu let.

Oblíbené laminátové podlahy

K velmi žádaným dnes patří laminátové plovoucí podlahy. Na Faliko.cz najdete široký výběr laminátových plovoucích podlah zvláště od výrobců Egger a Quick-Steper. Tento typ podlah je tvořen deskou a melaminátovou vrstvou. Odlišnost představuje především počet vrstev, ale i použití nízkotlakého nebo vysokotlakého laminátu. Rozdělení pak spatříte dle druhů zátěží. Pro někoho znamená nevýhodu to, že jsou studenější než dřevo. Volit můžete z mnoha tlouštěk, pro nejvyšší kvalitu a životnost je dobré volit alespoň typ s 8 mm tloušťkou. Rozdíly pak zaznamenáte i mezi zámky laminátových podlah, k nimž se pojí různá pevnost a pružnost.

Dokonale působící vinylové podlahy

K moderním patří vinylové plovoucí podlahy, které mají vzhled dřeva nebo dlažby a nerozeznáte je od originálu. Hodí se i do komerčních a velmi vytížených prostor nebo na podlahové topení.

Více na Faliko.cz.

Related posts

Chcete se koupat každý den. Pak se asi bez vlastního bazénu neobejdete

svet zeny

Poukaz na nábytek je skvělým dárek pro všechny, kteří si právě zařizují bydlení

svet zeny

Prvek přírody ve vašem interiéru

admin

Leave a Comment