Novinky ze světa bydlení

Tipy jak vybrat vhodné zrcadlo do koupelny

Když se řekne koupelna, lidem se většinou vybaví vana, sprchový kout nebo toaleta. Málokdo si jako první představí zrcadlo. Přitom umíte si představit koupelnu bez zrcadla? My rozhodně ne. Víte, na co dbát při výběru zrcadla?

Zrcadlo v koupelně je absolutní nezbytností. Koupelna je totiž místem, kde se každé ráno upravujete, češete nebo dokonce i oblékáte. Koupelny většinou zároveň nepatří k těm největším místnostem domácnosti a zrcadlo je může krásně opticky zvětšit.

Výběr zrcadla však není jen tak. Při výběru musíte brát ohled na velikost koupelny, umístění zrcadla i celkový styl koupelny.

více v článku...

Umístění zrcadla

První, co je třeba si ujasnit, je místo, kde bude zrcadlo umístěno. V koupelnách se nejčastěji jedná o prostor nad umyvadlem. Pokud si chcete pořídit zrcadlo, v kterém uvidíte celou svou postavu a ne jen obličej, může vám výběr místa zabrat více času.

Typ zrcadla

Dále záleží na typu zrcadla. Designově nejčistší variantou jsou zrcadla bez rámu, která jsou možná jednoduchá, za to se hodí do každé koupelny a jsou skvělé i z praktického hlediska úklidu.

Nikdo vám ale nemůže zakázat pořídit si zrcadlo s rámem. V takovém případě ale počítejte s tím, že se zrcadlo stane poměrně masivním a poutavým prvkem celé koupelny. Takové zrcadlo v kombinaci s dalšími doplňky jako jsou svíčky nebo květiny může pomoci zútulnit váš domov.

Bojujete v koupelně s nedostatkem úložného prostoru? Řešením mohou být zrcadlové skříňky s poličkami, do kterých můžete uložit například zubní kartáčky, hřeben nebo parfémy.

Koupit si můžete také zrcadla s vlastním osvětlením. V takovém případě je třeba zvážit i rozmístění dalších světel v místnosti. Dnes seženete i zrcadla vybavená s osvětlením na pohybový senzor.

Nechcete se pouštět do vrtání do stěny? Nevadí! Pořídit si můžete také nalepovací zrcadla, která se připevňují speciálním lepidlem přímo na zeď. V případě dostatečného prostoru můžete jít cestou i volně stojících zrcadel.

Alena Mrvíková, SEO služby a copywriting

Related posts

Novinka v řešení úložných prostor ve firmě i skladu– regál na míru

admin

ads.txt

admin

Společnost HONEYWELL přichází s informací, jak ochránit domácnost před OXIDEM UHELNATÝM

admin

Leave a Comment